ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
Ενδοοικογενειακή βία στο Μενίδι: 74χρονος επιτέθηκε στη σύζυγό του με ψαλίδι!
Νέο περιστατικό ενδοοικογενειακής βίας, αυτή τη φορά στο Μενίδι.![Ενδοοικογενειακή βία στο Μενίδι: 74χρονος επιτέθηκε στη σύζυγό του με ψαλίδι!](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2024/07/ενδοοικογενειακή-βία.jpg)
Δεν λέει να σταματήσει η ενδοοικογενειακή βία στην Ελλάδα. Ακόμη ένα περιστατικό σημειώθηκε στην χώρα μας, αυτή τη φορά την Κυριακή (14/7) στο Μενίδι.
Πιο συγκεκριμένα σύμφωνα με πληροφορίες ένας 74χρονος άνδρας επιτέθηκε στη σύζυγό του με ψαλίδι! Ευτυχώς; η γυναίκα κατάφερε να διαφύγει σε ένα γειτονικό σπίτι και έτσι το περιστατικό δεν έλαβε χειρότερες διαστάσεις.