ΠΑΡΑFOOTBALL
Λημνιός: Ήδη πολλά τα ζόρια στην Κολωνία
Ο Δημήτρης Λημνιός βρέθηκε με 3 εκατομμύρια στην Κολωνία, ωστόσο ήδη τα πρώτα ζόρια έχουν αρχίσει!![Λημνιός: Ήδη πολλά τα ζόρια στην Κολωνία](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/12/limnios.jpg)
Έχασε κάμποσα επεισόδια ο Λημνιός και λόγω Covid-19! Η ομάδα του πασχίζει για την επιβίωση στην Bundesliga.
Οπότε όπως τονίζει το Sportime της Κυριακής και η στήλη «Παρασκήνια» δεν υπάρχει χρόνος για πειράματα. Πόσο μάλλον για την περίπτωσή του, ξοδεύοντας σχεδόν 3 μύρια!
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Έλληνες του εξωτερικού: Μαυροπάνος, back in action
Εννέα ματς, μόλις σε δύο βασικός (σ.σ.: δεν έβγαλε 90λεπτο) και πλέον στα δύο τελευταία παιχνίδια παρατηρεί από τον πάγκο. Πρόωρη βαρυχειμωνιά για τον Λημνιό στην Κολωνία…