ΠΑΡΑFOOTBALL
Και τώρα ράβε-ξήλωσε στην Ξάνθη
Όπως γράφει το «Sportime της Κυριακής (17/11) το βάρος πέφτει στον Γιάννη Παπαδημητρίου για τον μεταγραφικό σχεδιασμό του καλοκαιριού.![Και τώρα ράβε-ξήλωσε στην Ξάνθη](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2019/11/xanthi-8.jpg)
Τώρα που η μπογιά της Ξάνθης αρχίζει να ξεθωριάζει (1 πόντος και 1 γκολ σε 4 αγώνες) το βάρος πέφτει στον Γιάννη Παπαδημητρίου αναφορικά με τον μεταγραφικό σχεδιασμό του καλοκαιριού.
Όπως γράφει η στήλη «Sportime Παρασκήνια» στο φύλλο της Κυριακής (17/11), πλην των Στάρτζεον, Αμπάντ κανένας εκ των 15 νεοαφιχθέντων δε βγάζει «μέλλον».
Κάντε follow στο Sportime
Κάντε like στην σελίδα του Sportime στο Facebook
Ακολουθήστε το Sportime στο Instagram